Your Cart

Hakkımızda

Şirketimiz 2014 yılında İZ VANA MAKİNA MEKANİK TESİSAT SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan bugüne İZ VANA markası ile müşterilerine en iyi kalite ve uygun fiyatları sunan firmamız kendini sürekli gelişmeye yönelik Müşteri ve Başarı politikalarıyla emin bir şekilde ilerlemektedir. İZ VANA 2014 yılında pik döküm ve sfero döküm buhar vana imalatı ile başlamış olup zamanla gelen talepler doğrultusunda üretim ağına fırtına vana, çekvalf, pislik tutucu ve sürgülü vana imalatlarını eklemiştir. İZ VANA satış ağını her geçen gün genişletmekte, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerinin taleplerini sorunsuz, tam, başarılı ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

İZ VANA kurumsallaşma adına sağlam adımlar atarak, AR-GE için yatırım yapmış ve sürekli iyileştirme çalışmaları ile sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır. Uluslararası kalite belgelerine (ISO 9001 :2008 ,TÜRK LOYD VE DNV) sahip olan İZ VANA, müşterilerine yerinde hızlı ve olumlu yaklaşımları ile takdir kazanmıştır. Kalite konusunda Türkiye'nin sayılı markaları arasında yer alan İZ VANA bu konuda ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Sürekli değişen teknoloji olanaklarını yakinen takip edip araştırarak, üretimdeki yeniliğine yansıtmayı başaran kuruluşumuz, ülke vana sanayindeki haklı olduğu yere gelmektedir.


İZ VANA

Müşterilerimiz ile memnuniyet ve karşılıklı güvene dayalı olarak çalışıyoruz. Mevcut her müşteriyi veya potansiyel müşteriyi ciddiyetle ele alıyor ve karşılıklı saygı içinde davranıyoruz. Uzman kadromuzla tüm dünyada müşterilerimizin yanındayız. Müşterilerimiz için hızlı, esnek ve kolay çözümler üretiyoruz. Müşterilerimize rekabetçi bir fiyat-performans oranı sağlıyoruz. İş ortaklarımızla uzun vadeli bir bakış açısıyla çalışıyoruz ve onlarla birlikte büyüyoruz. Başarılı organizasyonumuz müşterilerimize ve ilgili diğer taraflara güven veriyor. Organizasyonumuzun işleyişimize uyarlanabilen şeffaf bir yapısı var. Büyümeyi yönetirken risklerimizin bilincinde hareket ediyoruz. Maliyet – sonuç ilişkisi bilinci içindeyiz. Belirlenen hedeflere ve bunları gerçekleştirmeye yöneldik. Kararlarımız sürdürülebilir ve uzun vadeye yöneliktir. Sürekli olarak ürünlerimizi, sistem çözümlerimizi ve hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Markalı ürünlerimizle güvenlik, kalite ve fonksiyonellik alanında standartlar getirdik. Yöntemlerde, süreçlerde ve teknolojilerde hep gelişim için çaba gösteriyoruz. Yenilikçi marka ürünlerimizi kendi tesislerimizde üretiyoruz.

Güvenliği, çalışanlarımızın iyiliğini, çevrenin ve kaynakların korunmasını için sürekli çaba içerisindeyiz. İlkelerimiz doğrultusunda kaliteli, güvenli ve ekonomik ürün üretmekten asla vazgeçmeden, etik değerlerden ödün vermeyerek, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye kaliteden ödün vermeden, üretim, satış ve ihracat ağını genişletmeye devam etmektedir.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .